Vyhledávání


Kontakt

Zumba se Zuzou

E-mail: zuzuana@seznam.cz

Diskuze

Datum: 18.09.2012

Vložil: Verča

Titulek: Re: Zumba

Hurááááá,už se moc těším,sobota je bezva,hned se ti zeptám,jestli by jsme mohly cvičit v tom sále a napadlo mě,že plakáty by se mohly dát do autobusu,myslím,že by to nebyl problém a třeba by to přilákalo víc lidí:-)

Datum: 18.09.2012

Vložil: Marcela

Titulek: Re: Zumba

Tak to je super, že to je v sobotu, to můžu taky chodit. Čas mezi pátou a půl seštou by byl ideální.

Datum: 19.09.2012

Vložil: Ladka

Titulek: Re: Zumba

Ahoj, pokud bude cvičení v sobotu 17,00 hod, tak se moc ráda přidám a už ted se těším!! Ladka

Datum: 03.10.2012

Vložil: Verča

Titulek: Re: Zumba

Tak kdypak to vypukne?

Datum: 12.11.2012

Vložil: Petra L.

Titulek: Re: Zumba

Ahoj
začnu chodit zase taky, už se těším. Sobota je bezva.
Pošli mi plakátek nebo podrobnější informace, že bych je vyvěsila i na obecní stránky, ať o cvičení ví co nejvíce žen:)

Datum: 04.05.2012

Vložil: Verča

Titulek: zumba

Zuzi a bude ještě po prázdninách zumba nebo už to tady nemá cenu?

Datum: 18.07.2012

Vložil: Zuza

Titulek: Re: zumba

Ahoj Veru, no já bych to dělala dál, ale jde o domluvu mezi mnou a paní ředitelkou a taky mám čas teď jen o víkendu, takže bych musela zjistit jaký je o to zájem a hlavně udělat mnohem lepší reklamu než teď, ale pokusím se v tom pokračovat, protože mě to moc baví. :)

Datum: 10.01.2012

Vložil: verča

Titulek: zumba

Už mě bříško začíná trochu omezovat v pohybu,takže je na čase se zumbou přestat.Snad účast bude hojnější a zumba vydrží.Já doufám,že si ještě do léta s váma zacvičím,protože jsou to opravdu skvělé hodiny,které jsem si i v jiném stavu dokázala na 100% užít:-)

Datum: 06.12.2011

Vložil: Verča

Titulek: "reklama":-)

Ahoj Zuzko,tak jsem se rozhodla,že napíšu do Bouzovských novin o tomto cvičení.Možná o tom spousta ženských neví,tak třeba pak nás bude víc:-)

Datum: 16.11.2011

Vložil: Zuza

Titulek: 17.11.2011

Dobrý den,
dne 17.11. se Zumba nekoná, domluvili jsme se takto s holkama. Takže se uvidíme 24.11. Těším se.

Datum: 25.10.2011

Vložil: Zuza

Titulek: Zumba dne 27.10. se nekoná

Ahoj holky zumba ve čtvrtek 27.10 se nekoná z osobních důvodů. takže se uvidíme 3. listopadu. Těším se ahoooj

Datum: 26.10.2011

Vložil: Verča

Titulek: Re: Zumba dne 27.10. se nekoná

Nevadí a toho 3.11. se budu těšit:-)

Datum: 19.10.2011

Vložil: Zuzka

Titulek: pisnicky

Ahoj Zuzko, zezacatku jsi na zumbe rikala ze at ti zminime pisnicky ktere se nam libi a chteli bychom je slyset a mozna i tancit na zumbe :-) nevim jestli se hodi rytmem...
El Telefono- Wisin & Yandel
Chayya Chayya ( Dil Se)
Daddy Yankee- Gasolina

Datum: 06.10.2011

Vložil: Jana

Titulek: Na maximum..

Dnes jsem si užila zumbu na maximum, díky díky díky :-)

Datum: 08.09.2011

Vložil: Verča

Titulek: :-((

Ahoj Zuzi,zdravím tě.Je mi líto,ale letos se nemohu zúčastnit,jelikož čekám miminko.Jedině,že by mi to doktor dovolil.Jinak se na vás budu těšit,doufám v plné síle, tak v dubnu.Tak pilně cvičce a v hojném počtu,ať se nám tu zumba udrží.ZUMBĚ ZDAR:-)))

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>